7 haftalık gebeyim. doktor benden bazı testler istedi bu testelerin sonucunda kanda Mutlak Monosit Sayısı normal değerleri; 0-0.8 bin/uL iken bende 0.51 bin/uL

Merhaba, 7 haftalık gebeyim. doktor benden bazı testler istedi bu testelerin sonucunda kanda Mutlak Monosit Sayısı normal değerleri; 0-0.8 bin/uL iken bende 0.51 bin/uL çıktı. Yüksek çıkmasının nedeni nedir bu ne anlama geliyor yardım rica ediyorum

Tahlil.com Cevabı : Monosit yüksekliği tek başına çok anlamlı olmayabilir.Aşağıdaki bağlantıda monosit yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/monosit-nedir-monosit-yuksekligi-neden-gorulmektedir