serviks-vajen , servikovajinal yayma : preparat degerlendırme için yetrlidir ( endoservıkal hucre vardır ) malıgnıte veya ıntraepitelyal lezyon yoktur. Ne anlau

 Tahlıl sonucumun ne anlama geldıgını ogrenmek ıstıyorum . serviks-vajen , servikovajinal yayma : preparat degerlendırme için yetrlidir ( endoservıkal hucre vardır ) malıgnıte veya ıntraepitelyal lezyon yoktur. sitomorfolojık bulgular normal sınırlar ıcerısındedr ne anlama gelıyor

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.