7 haftalık hamileyim. Anti rubella igm 3.87pozitif çıktı. Ne anlama geliyor açıklar mısınız?

7 haftalık hamileyim. Anti rubella igm 3.87pozitif çıktı. Ne anlama geliyor açıklar mısınız?  Ayrıca anti cmv igg185.80 pozitif çok merak ediyorum bi sıkıntı mı var

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte  Anti rubella igm pozitifliği istenen bir durum değildir.Rahim içi enfeksiyona yol açığ çocuğa zarar verebilir.Bu durumda doktorunuz muhtemelen avidite testi ile sonucu teyid edebilir.