7 haftalık hamileyim doktor kan tahlilimi yaptı ve sonuçların bazıları yüksek bazıları düşük çıktı?

7 haftalık hamileyim doktor kan tahlilimi yaptı ve sonuçların bazıları yüksek bazıları düşük çıktı. Bunların herhangi bir sıkıntısı olur mu?. Bunlar neyi gösterir?pdw 15.7 LBASO%2.1 HLYM%17.7 LNEU 6.8 HNEU % 73.4 H

Tahlil.com Cevabı : Kan sayım sonuçlarının tüm parametreleriyle birlikte değerlendirilmesi gerek.Diğer tahliller normal çıkmış sanırım,onları yazmamışsınız.Bu haliyle sonuçlarınızda kayda değer bir sorun görülmüyor.