7 haftalık hamileyim. Önceki gebeliğimde bebeğin gelişimi durmuş ve operasyonla alınmak zorunda kalınmıştı...

7 haftalık hamileyim. Önceki gebeliğimde bebeğin gelişimi durmuş ve operasyonla alınmak zorunda kalınmıştı..Şimdi ise doktorum APTT istedi. 41.8, sonuççıktı ve bunun için hergün iğne kullanmam gerektiğini söyledi çok yüksek bir değer mi?

Tahlil.com Cevabı : Evet değer bir miktar yüksek, sanırım doktorunuz bu konuda gerekli önlenleri alıyor