7 haftalık hamileyim tahlil sonuçlarımı yorumlarmısınız acaba?

7 haftalık hamileyim tahlil sonuçlarımı yorumlarmısınız acaba? RBC (KAN) 3,88 HCT (KAN) 35,6 MONO (KAN)10 ÜRİK ASİT (SERUM) 2,25 Devlet hastanesinde tahlil yaptırmıştım.

Tahlil.com Cevabı : Hafif derecede anemi yani kansızlık bulguları var.Ancak hamileliğin bu dönemlerinde bu olağan olabilir.
Doktorunuz gerek görürse takviye tedavi planlayabilir.