7 haftalık hamileyken kürtaj oldum. 34 gün sonra 3 günlük bi kanamam oldu.

7 haftalık hamileyken kürtaj oldum. 34 gün sonra 3 günlük bi kanamam oldu. 41. Gün betahcg 10.08 bugün ise 12.34 ben bişey anlamadım. Vücudumda neler oluyo :) lütfen bişey söyleyin

Tahlil.com Cevabı : Doktora gitmenizi ve ultrason ile rahim incelenmesini öneririz..