7 haziran gunu adet oldum. bugune kadar da hafıf kanamam devam etti?

 7 haziran gunu adet oldum. bugune kadar da hafıf kanamam devam etti bugun kanamam baya azaldı. 5 gundur kahverengimsi bir sıvı geliyordu. bugunde kanamam azalınca bende evde kendım ıdrar testı yaptım. ve test pozitif çıktı. size sorum şu test doğru yanıt vermişmidir. inş hamilemiiyim

Tahlil.com Cevabı : Bir de kanda beta hcg testi yaptır.