7'si Ben bu ayınnde adet oldum 18'inde kan tahlili yaptırdığımda hcg 0,100 hgb 13,3 çıktı

7'si Ben bu ayınnde adet oldum 18'inde kan tahlili yaptırdığımda hcg 0,100 hgb 13,3 çıktı acaba ben hamilemiyim değilsem hamile olmam için bu değerler ne olmalıdır şimdiden tşkler

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz ancak bu sonuçlardanç