8 aylık bebek TSH 0.801 µIU/ml Serbest T4 0.39 ng/dl,

8 aylık bebek TSH    0.801 µIU/ml Serbest T4    0.39 ng/dl, Ultrasonografisinde:Her iki tiroid lobu ve istmus normal boyutlarda izlenmektedir. Tiroid glandının parankim ekosu homojendir. Alanlarında sınırları ayırt edilenbilen solid yada kistik modüler lezyon saptanmadı.

Tahlil.com Cevabı : Tiroid ultrason sonucu normal çıkmıştır..