8 aylik evliyim ve ilişkiye giremiyorum. Çok korkuyorum agliyorum vajinismus olabilir.kegel ve parmak egzersizleri yapamiyorum.beni uyutacak bir şey var mı?

 8 aylik evliyim ve ilişkiye giremiyorum. Çok korkuyorum agliyorum.vajinismus bunun adi biliyorum.kegel ve parmak egzersizleri yapamiyorum.beni uyutacak veya uyuşturucak bise varmi hic hissetmeyecegim bir ilac varmi.yada bunu nasil atlatabilirim.bana yardim edin lutfen

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda bir kadın doğum uzmanı ve/veya psikiatriste başvurup tedavi olmanız en uygun olanıdır.Uyuşturacak bir ilaç veya benzeri bir yöntem ise, bu konuda fayda sağlamayacaktır.Aşağıda konuya dair bir yazımız var.Okumanızda yarar olabilir.http://tahlil.com/vajina-spazmi-nedir-53089