8 aylık hamileyim.yaptırdığım kan testi sonucunda CMV IgG AVİDİTE TEST(İNDEX) DEĞERİ :0,82 çıktı?

merhaba.ben 8 aylık hamileyim.yaptırdığım kan testi sonucunda CMV IgG AVİDİTE TEST(İNDEX) DEĞERİ :0,82 ÇIKTI SONUÇ:YÜKSEK IgG AVİDİTESİ yazıyor.2 hafta sonra tekrar aynı testi yaptırmam gerekiyomuş.bana bu sonuçları yorumlarmısınız?bu değerler bebeğim için tehlikelimi?sürekli öksürüyorum balgam çıkarıyorum bununla bir balantısı olablirmi?

Tahlil.com Cevabı : Yasemin Hanım,CMV IGG pozitifliğinden çok CMV IGM pozitifliği hamilelikte sorun yaratır.İçiniz rahat olsun,ben önemli bir sorun olacağını düşünmüyorum.