8 aylık oglumu öksürük nedeni ile doktora götürdüm sonuçlarını yorumlar mısınız..

8 aylık oglumu öksürük nedeni ile doktora götürdüm ciger filmi ve kan tahlili verdik filmi normal çıktı kanda IgE degeri 9.23 çokmu yüksek doktor alerji dedi kafama takıldı alerji ise efer geçicimi yoksa kalıcımı olur tşk

Tahlil.com Cevabı : Bir tek Ig değeri ile buna karar verilemez, takip edilmesi gereklidir, genellikle allerjik durumlar yaş ilerledikçe düzelir..