Her yerimde ağrı hatta acı şikayetiyle cildiye, dahiliye ve enfeksiyon birimlerine gittim

Her yerimde ağrı hatta acı şikayetiyle cildiye, dahiliye ve enfeksiyon birimlerine gittim. Bir dizi kan ve idrar tahlili yaptırdım. Olağan dışı farklı sonuçlar şu şekilde. BİYOKİMYA CRP (ref. 0-5) Sonuç: 72,8 HORMON Total IgE (ref.1,31-165,3) Sonuç: 316 İDRAR Bakteri (ref.0-3) Sonuç: 34,50 ...

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü aldırmanızı öneririz, ayrıca romatoloji branşına gitmenizde fayda var..