8 hafta sonra 3.adetinde beta hcg<0.100. Gebelik yoktur dimi?

Ele sperm bulaşma var mı kesin bilinmemesine rağmen ilişki olmadan kuru elin vajinaya teması halinde gebelikten şüphe ediyoruz.2 kez adet görülmüş 2,erken yine de aralıklarla 7 kez idrada gebelik testi yaptık sonuç( -)bunun üzerine olaydan 8hafta sonra 3.adetinde beta hcg<0.100.Gebelik yoktur dimi?

Tahlil.com Cevabı : Gebeliğin nasıl olacağına dair yazılarımızı okuyun. Biraz bilginizi arttırmaya faydası olursa herhalde test yaptırmaktan vazgeçersiniz.

a********** :

spermin ele bulaşmış olmasından dolayı bu denli bi telaşa kapılmış durumdayım hocam &ccedil;&uuml;nk&uuml; bu konuda psikolojim bozulmuş durumda ve karnımda şişkinlik hissediyorum sizden bu konuda alacağım a&ccedil;ıklama beni rahatlatacaktı:(kesin bi cevap alabilir miyim benim &ouml;nemli.sabrınız ve cevap i&ccedil;in teşek ediyorum.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.