8 haftalık gebeyim...

hocam talil sonuçlarm RBC H 5,66 REFERANS 4,0_5,2 MCH L26,5 REFERANS 28,0_34,0 MVC L78,4 REFRANS 80,0_96,0 HOCAM SEKİZ HAFTALIK GEBEYİM BİRDE İDRAR SONUCUNDA IDRAR MIROSKOBISİNNDE MEBZÜL BAKTERİ VE 8_10 LLÖKOSİT GÖRÜLDÜ DİYO NE DEMEK HOCAM DİĞER SONUÇLAR REFERANS ARALIĞINA GÖRE NORMA YAZDIKLARM YÜK

Tahlil.com Cevabı : Kan değerlerinizde sorun yok, ancak idrar yolu enfeksiyonu görülüyor, idrar kültürü alınıp tedaviye başlanması gerekir.