Böbrek taşı şikayeti ile gittim ve idrar sonuçları aşağıdaki gibidir

Merhaba böbrek taşı şikayeti ile gittim ve idrar sonuçları aşağıdaki gibidir; Eritrosit +++ Lökosit ++ Glukoz: Negatif Bilirubin Negatif Dansite: 1.023 Protein + Keton Negatif Nitrit: Negatif Ürobilinojen: Normal pH:6 Rbc:1707 sayım/hpf * h Wbc:27 sayım/hpf* h Renk: Sarı Görünüm çok bulanık Tşkrler

Tahlil.com Cevabı : Böbrek taşına bağlı olarak idrarınızda kan var. Bunun dışında bir idrar yolları enfeksiyonu da geçiriyor olabilirsiniz. İdrar kültürü yaptırıp ona göre uygun tedavi almanız gerekebilir. Doktorunuz sizi bu konuda bilgilendirmeli.