8 kasimda beta hcg kan testi yaptirdim ve negatif cikti bugun 19 kasim ve ben regl olmadim kasik bolgemde 7 gundur sabah ve aksam hafif siddette agrilar var ancak kanama yok,idrar testi yapmali miyim veya ne kadar beklemeliyim,hamilelik olabilir mi?

7 temmuzda evlendim,evlilikten 2 ay once evlendikten 1 ay sonra yasmin kullandim ve sonra biraktim.Son 3 aylık adet tarihlerim:19 agustos 201218eylul 201215 ekim 2012 seklindedir.8 kasimda beta hcg kan testi yaptirdim ve negatif cikti bugun 19 kasim ve ben regl olmadim kasik bolgemde 7 gundur sabah ve aksam hafif siddette agrilar var ancak kanama yok,idrar testi yapmali miyim veya ne kadar beklemeliyim,hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde bir gecikme olduğu anlaşılıyor.Bu durumda test yaptırabilirsiniz.