Aşağıdaki beta hcg sonuçlarına göre hamile değilim. Fakat adetime 3 gün var. Bu sürede sonuç değişebilir mi? Kesin hamilelik yok diyebilir miyiz?

Aşağıdaki beta hcg sonuçlarına göre hamile değilim. Fakat adetime 3 gün var. Bu sürede sonuç değişebilir mi? Kesin hamilelik yok diyebilir miyiz? Hamile olasılığı sıfır ise antibiyotik tedavisine başlayacağım.En son regl tarihi : 24.10.2012 // beklenen regl tarihi 21.11.20121. beta hcg tahlil tarihi 16.11.2012 değer 3.112. beta hcg tahlil tarihi18.11.2012 değer 3.11

Tahlil.com Cevabı : Her şeyi bu kadar acil isterseniz işiniz zor sizin.Bu kadara aceleci olmayın.Sizin gibi gebelik umuduyla gereksiz yere adetinde gecikme bile olmadani alelacele test yaptıranlar sıklıkla hayal kırıklığı yaşıyor.Bir daha adetinizde en az 5 gün gecikme olmadan test yaptırmayın.Şu bulgularınızla da hamilelikten söz edemeyiz.