8 yaşında bayanım, günde yaklaşık 10 adet sigara içiyorum?

38 yaşında bayanım, günde yaklaşık 10 adet sigara içiyorum.izmir halk sağlığı laboratuvar sonuçlarına göre:hematoloji değerlerimden rbc 4.28 (referans değeri 4.5-5.9)plt 437 (referans değeri 130-400)baso% 1.61 (referans değeri 0-1.5)biyokimya değerlerimdenglukoz 103 ( referans değer 70-100)demir (serum), demir bağlama kapasitesi, total demir bağlama kapasitesi normal çıktı.sonuçlara göre ciddi bir durum olabilir mi?üç yıl önce meme ultrasonografisinde kitle görüldü, biyopsi sonucu temiz çıktı.plt yüksekliği buna bağlı mıdır?demir eksikliği olmadığı halde kansızlık neden olur? teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir sorun yok.Tam sınırda çıkan sonuçlar,bence testi tekrar yaptırın sonra bir daha yazın bize