8 yaşındaki kızımın ağzında çıkan siğil için biyokimya tahlili yaptırdık. ALP değeri 234 yazıyor koyu renkli.

8 yaşındaki kızımın ağzında çıkan siğil için biyokimya tahlili yaptırdık. ALP değeri 234 yazıyor koyu renkli. Yardımcı olur musunuz.

Tahlil.com Cevabı : ALP büyüme çağındaki çocuklarda yüksek çıkabilir.Önemli bir sorun olduğunu düşünmüyoruz.