8 yaşındaki oğlumun bazı testleri var lütfen değerlendirimisiniz?. testler çapada yapıldı?

.8 yaşındaki oğlumun bazı testleri var lütfen değerlendirimisiniz?. testler çapada yapıldı.allerji total ıge sonuç: 19.7 ref.aralığı: 100biyokimya üre sonuç:26 ref.aralığı: 50sedimantasyon 1 saat ( esr ) sonuç: 10 ref.aralığı ( 0 -15),edimantasyon 2 saat (esr) sonuç: 20 rf.aralığı ( - )hormon ft4 sonuç :16.3 ref.aralığı. 11.6 - 21.5hormon tsh sonuç :2.800 ref.aralığı 0.66 -4.14

Tahlil.com Cevabı : Ekrem Bey,çocuğunuzun sonuçları normal çıkmış.