8 yaşlarındayken kazayla.bısıkletın ortasındakı düz demire bı hızla duşup vajınamın ustune oturdum canım cok yanmıştı

8 yaşlarındayken kazayla.bısıkletın ortasındakı düz demire bı hızla duşup vajınamın ustune oturdum canım cok yanmıştı ve eve gıttıgımde kan gelmıştı.kucuktum farkında degıldım. daha sonra 18 yaşındayken erkek arkadasımla ılıskıye gırdıgımde benden hıcbır sekılde kan gelmedı.sızce bu bısıklet olayımı bozdu benım kızlıgımı?yoksa esnek oldugum ıcınmı kan gelme olayı yaşanmadı ޞžu an ben ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Kanama aldığınız darbeden dolayı kaynaklanan bir durum olabilir ama yinede bu duruma bir kadın doğum uzmanına danışmanızda fayda var..