9 aylık bir oğlum var. Bugün yaptırdığım idrar tahlilinde tek yüksek değer eritrosit çıktı.

9 aylık bir oğlum var. Bugün yaptırdığım idrar tahlilinde tek yüksek değer eritrosit çıktı.normal aralık 0 - 5 iken tahlil sonucunda eritrosit değeri 7 çıktı. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Aşırı yüksek çıkmamış.Şikayeti olup olmadığına göre, idrar kültürü, ultrason veya başka tahliller de istenebilir çocuğunuzdan.