9 aylık kızımın idrar kültürü sonuçlarıdır.Sonucu yorumlar mısınız.teşekkürler..

9 aylık kızımın idrar kültürü sonuçlarıdır.Sonucu yorumlar mısınız.teşekkürler.(dansite1010,ph 6.0,eritrosi +/-,lökosit +,Ürobilinojen normal.

Tahlil.com Cevabı : Göndermiş olduğunuz sonuçlar idrar kültürü değil tam idrar tahlili sonuçları.Bu sonuçlara bakarak kızınızda bir enfeksiyon olduğunu söyleyemeyiz.Lütfen varsa kızınızın şikayetleri ve idrar tahlil sonuçlarını idrar kültürünü de içerecek şekilde gönderebilirseniz daha yardımcı olabiliriz.