9 aylık oğlum için yapılan testler yorumlarsanız

9 aylık oğlum için yapılan testler yorumlarsanız sevinirimLökosit (WBC)'' 16.1Nötrofil oranı (NEUT%)'' 41.6 Lenfosit oranı (LYMPH%)'' 47 Monosit oranı (MONO%)'' 8.9 Eozinofil oranı (EO%)'' 2.3 Bazofil oranı (BASO%)'' 0.2 Eritrosit (RBC)'' 4.9Hemoglobin (HGB)'' 12.6IgE, total'' 240,6

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.