9 yaşında bir oğlum var. gram boyoma yapıldı aerop kültür karşısında da beta hemolitik streptekok üremedi yazıyor?

 9 yaşında bir oğlum var. gram boyoma yapıldı aerop kültür karşısında da beta hemolitik streptekok üremedi yazıyor. çalışan anne olduğum için henüz doktorumuza gidemedik tahlilimizi yorumlarsanız çok sevinirim. iyi günler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuç normal çıkmış, problem yok