9 yaşında kızım var kızım ITP hastası plt 40-10 arasında değişiyor sizlerden ricam iyi bir doktor varsa yönlendirmeniz?

 9 yaşında kızım var kızım ITP hastası plt 40-10 arasında değişiyor sizlerden ricam iyi bir doktor varsa yönlendirmeniz. ben erzurumda 1 defa ivig yüklettim sürekli orayla irtibattayız ama değerler yükselmiyor trombositi yükselten doğal bir bitki varsa onuda yazarsanız sevinirim tşk edrm

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Lütfen doktorunuza danışmadan bitkiler ve bitkisel ilaçlardan uzak durun.Günümüzde para kazanmak uğruna hemen her bitki ilaç olarak kullanılmaya başlandı.Size önerimiz bir üniversite hastanesinin çocuk hematoloji bölümüne başvurmanız.tercihen büyük illerde bu konuda daha çok seçenek bulabilirsiniz.