90.günde elisa testini beklemeli miyim,yoksa konuyu kapatmalı mıyım?

26.günde elisa hiv1/2 testi,27.günde hiv rna testi,43.günde hiv combi testi(antijen ve antikor bakıyor) hepsi negatif 90.günde elisa testini beklemeli miyim,yoksa konuyu kapatmalı mıyım?

Tahlil.com Cevabı : HIV RNA sonucunuz negatif çıkmış, en güvenilir ve çabuk sonuç veren test HIV RNA'dır. Konuyu kapatıp kapatmamak size bağlı.