Ankara'da bunu yapan hastahaneler varmı ben internetten bulamadım

enm elisa testi için Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne gittim hocam ancak HIV P24 antijeni testi yaptırmak istiyorum. ankarada bunu yapan hastahaneler varmı ben internetten bulamadım hocam.Kolay gelsin

Tahlil.com Cevabı : Ankara'daki çoğu eğitim hastanelerinde ve üniversite hastanelerinde bakılmaktadır. İnternetten bu bilgiye ulaşamazsınız çünkü bu özellik HIV çalışan kitlerin içinde bulunur.