Ablam 7 ay önce inme geçirdi ve şuan kan sulandırıcı kullanıyor.ınr si sürekli değişiklik gösteriyor

Merhabalar,ben sizi ablam için rahatsız ediyorum.7ay önce inme geçirdi ve şuan kan sulandırıcı kullanıyor.ınr si sürekli değişiklik gösteriyor ve çok düşük doktoru takip ediyor fakat dozunu çok artırmıyor.en son ınr değeri 0.95.tekrar pıhtı atmasından endişe ediyorum.düşüklüğünün nedeni ne olabilir.teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : INR değerinin yüksekliği daha önemlidir.Düşüklüğü sizi korkutmasın.İlaçlarına ve tedavisine devam etsin ablanız.