INR değerim nasıl.INR testimi yorumlar mısınız?

Comadin kullanıyorum.Kan tahlili sonucunda PLT =391 ,PCT=0,289 çıktı.Bu normal midir? Ben 37 yaşındayım.Akciğer embolisi geçirdim.Bu yüzden doktorum kanımın iyice sulanmasını istiyor.İNR ise 1,99 çıktı.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : INR değerinin 2-3 arasında olması daha iyi olur, kan sonuçlarında sorun yok