Acaba hamile olabilirmiyim?

enim Nisan 14te reglim bitti,3gun yasmin kullandıktan sonra birakmak zorunda kaldım 20-23Nisan'da tekrar regl oldum.1hafta sonra norlevo kullandım ve 6-8Mayıs kanamam oldu.26 Mayıs'ta b hcg testi yaptım negatif cıktı ancak bugun ayın 6 sı ve ben hala regl olamadım. Acaba hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : İlaçları düzensiz kullandığınızdan ve ilişkinizin gününü bilmediğimizden bişey söylemek çok zor, testi takrarlayabilirisiniz..