İyi günler adetim 5 gün geçmişti hamilelik için tahlil yaptırdım pozitif çıktı

iyi günler adetim 5 gün geçmişti hamilelik için tahlil yaptırdım pozitif çıktı.2 gün sonra bi kanaman oldu doktora gittim beta hcg yaptılar sonuç 18 çıktı.beklememiz gerek dediler şuan hala kanamam devam ediyor ve yine beta hcg yaptırdım bugun 20 çıktı sizce durumum nedir bi bilgi verirmisiniz lütfn

Tahlil.com Cevabı : Gebelik için yeteri kadar yükselme olmamıştır..