Acaba kullandığım haptan mı yoksa hamilelik riski var mıdır?

merhaba hocam ben gecen ay adetim bittikten 3 4 gün sonra erkek arkadaşımla üzerimizde iç çamaşırı varken ilişki yaşadık boşalma olmadı ama ve o ay tatile gittiğim için primolut n kullanmıştım bu ayda adetim tahminimden 1 hafta önce oldu acaba kullandğım haptan mı yoksa hamilelik riski var mıdır? :S

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yok.