Gebelikten şüphelenip 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı.

Bakireyim.22gün önce bir ilişki yaşadım.Zaten ilişki gibi değildi.Sürtünmeyle dış dudaklara zevk suyu geldi hatta sıvı dış dudaklara ulaşmamıştır bile .Dış dudaklardan hemen sildim zevk suyunu.İçeriye gitme ihtimali olmamıştır. Adet düzensizliği için doğum kontrol hapıda kullanıyordum.2 gün önce ilaç bitti fakat ilacı bıraktığım birinci gün kahverengi akıntı geldi.Gebelikten şüphelenip 1 hafta önce test yaptım negatif çıktı.Bu akıntının sebebi nedir? Adetimin habercisi midir?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalma ihtimaliniz yok. Akıntı rengine kokusuna bağlı olarak çok çeşitli sebeplerden olabilir.