Açık beyaz saydam bir sıvı geldiğini gördüm acaba prezervatif taşma yapmış olabilir mi ?

merhaba 12 ve 30 mayısta adetimi oldum 13 haziranda erkek arkadaşımla korunarak ilişkiye girdik prezervatifte delik vb yok fakat ilk orgazmından sonra erkek arkadaşım banyoya gittiğinde vajinamın içinden açık beyaz saydam bi sıvı geldiğini gördüm acaba prezervatif taşma yapmış olabilir mi ????

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir ihtimal olabilir ama bunun meni olup olmadığını bilme şansımız yok tabi ki.