2 kere test yaptım negatif çıktı.

merhaba. ben 22 yaşındayım.1 nisanda korunmasız ,geri çekme yöntemiyle ilişkiye girdik.tahminimce o günler yumurtlama günlerimdi. zevk suyunun içimdeyken bulaşmış olduğuna eminim.ilişkiden önce en son 14 martda adet görmüştüm. ilişkiye girdikten sonra 14 nisanda adet oldum.hamilelikten korktuğum için yerleşme kanaması olmasından korktum araştırdım ama normal adet düzenindeydi kanama.mayıs da adetim gecikti.bende şüphelendim ve 2 kere test yaptım negatif çıktı.test yaptığım gün adet kanaması oldum.normalde düzenlidir ve 1 hafta gecikmesi beni korkuttu.adet kanamam pıhtılıydı.korkuyorum.şu an kasıklarımda belime ve kalçama vuran ağrılar oluyo.miğde bulantım arada oluyor ama genelde vücudumu hamile olabilir miyim diye dinlerken hissediyorum bulantıyı sanırım psikolojik.kaşıntılı beyaz bazen sulu akıntılarım oluyor.yinede korktuğum için bu pazartesi ve salı ilk idrarımla al bi gebelik testi yaptım tabi sonuç yine negatif.göbekte hafi çizgide var.hamilemiyim? testler bu ayda yanlış olurmu

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatifken hamile olduğunuzu söyleyemeyiz.