Acil-Beta hCG 0,100 olarak cıktı

Erkek <2,67 Hamile olmayan <0,5 Hamile Kadın 0-1 Hafta 5- 50 1-2 Hafta 50- 500 2-3 Hafta 100- 5000 3-4 Hafta 500- 10000 4-5 Hafta 1000- 50000 5-6 Hafta 10000- 100000 6-8 Hafta 15000-200000 8-12 Hafta 10000-1000Acil-Beta hCG 0,100 olarak cıktı

Tahlil.com Cevabı : Madem acil hemen Gebematiğimizi  kullanın o zaman.Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

n********* :

Merhaba adetim 3 gun gecikti beta hcg tahlili yaptirdim 8,6 cikti. Iki gun sonrada 35,88 cikti. 3 gun sonra tekrar beta hcg testi yaptirdim 31,52 cikti :( benim yukselicegini umarken dusuk cikti bunun anlami nedir yardimci olursaniz cok sevinirim :(

Cevap:

  Her ne kadar Beta HCG değerleriniz hamilelik bulgusu olsa da, Tahlil.com'da özellikle vurguladığımız konu, ultrason muayenesinde gebelik teyit edilmeden kesin bir hamilelikten söz edilmesinin çok da doğru olmadığıdır.
  Şu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?
http://tahlil.com/gebelikte-kese-ne-zaman-ultrasonda-gorulur

Kimyasal gebelik nedir?
http://tahlil.com/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilir

Gebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?
http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.