ACİL LÜTFEN..Benim kızım 11 yaşında, alp'si yüksek çıktı. Normalde en fazla 350 olması gereken benim kızımda 511 bu normal midir?

Benim kızım 11 yaşında, alp'si yüksek çıktı. Normalde en fazla 350 olması gereken benim kızımda 511 bu normal midir? ACİL LÜTFEN

Tahlil.com Cevabı : Çok fazla yüksek olmamakla beraber araştırılması gereklidir..