ACİLLLLLL !!! hipotroid hastasıyım prolaktin yüksekliği var erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkiye grdik?

ACİLLLLLL !!! hipotroid hastasıyım prolaktin yüksekliği var erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilşkiye grdik kendini çekerken boşaldı bana gelip gelmediğinden emin değiliz 1 saat sonra norlevo içtim 3gün oldu kanamam olmadı sizce hamile kalma riskim varmı ilacın işe yaradığını nasıl anlayabiliriz

Tahlil.com Cevabı : Eğer adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yap.