Adet 13 gün gecikti teste şu ibareler var; sonuç <2 birim mIU/ml referans aralığı <2 siklus hiçbirşey anlamadım yardımcı olur musunuz?

 İyi günler bu sabah bir test yaptırdık adet 13 gün gecikti teste şu ibareler var;sonuç <2 birim mIU/ml referans aralığı <2 siklushiçbirşey anlamadım yardımcı olur musunuz?ben düzenli yazmıştım ancak karışmış tekrar yazdım

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz düşük, hamilelik yok