Adet dönemimin 4. günü test yapıldı. yaşım 30

Adet dönemimin 4. günü test yapıldı. yaşım 30. HORMON TEST SONUÇLARIM: TSH 1,55 (0,4-4,5) Beta-HCG 0,1 (0-5) FSH menepoz 5,38 (20-140) Estradiol E2 menepoz 153,8 (10-35) Prolaktin 33,4 (6,5-30) ve İMMÜNOLOJİ-SEROLOJİ-laboratuvar sonuçlarında Anti Rubella lg G 40 pozitif (0-15) diğerleri normal.

Tahlil.com Cevabı :  Prolaktin hormonunuz yüksek çıkmış, bu olağan bir durum değil.Doktorunuz bunun nedenlerine yönelik ilave tahliller isteyebilir veya tedaviye başlayabilir.Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.Prolaktin yüksekliğine dair detaylı bilgi almak için  tıklayınız....http://tahlil.com/prolaktin-yuksekligi-nedir-kimler-prolaktin-testi-yaptirmali