: Adet duzensizligi nedeniyle adetimin 2.gunu tahlil yaptirdim 23 yasindayim.hafif tuylenme sikayetim de var

Adet duzensizligi nedeniyle adetimin 2.gunu tahlil yaptirdim 23 yasindayim.hafif tuylenme sikayetim de var adetim de 10 gun kadar gecikiyor son 4 aydir. Pct 1.76 glukoz 98 ferritin 37.57 beta hcg <0.100 fsh 5.69 lh 5.85 prolaktin 21.75 estradiol 22.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok.Diğer testlerin değerlendirilmesi için referans değerler ve detaylı bilgi vermeniz gerekiyor.