Adet duzensizligi yasiyorum en son mayista oldum.24 temmuzdada nisanlimla iliskiye girdik (bakireyim)

 Adet duzensizligi yasiyorum en son mayista oldum.24 temmuzdada nisanlimla iliskiye girdik (bakireyim) 2 gun sonra az olmak kaydiyla  4gun sureyle kanamam oldu. Bu surelerde de birlikte olduk ama hic bosalmadi. Tabi bende hala adet olmadim. Hamile olabilirmiyim evde test yapayimmi. Yardimci olun lutfn

Tahlil.com Cevabı :  Cinsel konular ve gebelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor Erkek arkadaşınız cinsel olarak sizinle birlikte olmadıysa ve vajinanıza boşalmadıysa, zaten bakire olduğunuzu söylüyorsunuz, bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik hangi durumlarda olabilir, konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve cevabı okumalısınız....

v********* :

Hayir hocam yanlis anlasilmis bakireydim ilk kez birlikte olduk tam anlamiyla ust uste 5gun boyunca icime bosalmadi hic. Korunmasiz birlikte olduk bu yuzden endiseliyim. Fikir veri lutfen

Cevap:

Canım adeti tarihini beklemekten başka çaren yok . Eğer 5 gün veya daha fazla gecikmen olursa hamilelik testi yap.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.