Adet gecikmemin sebebi insidon olabilir mi acaba ayrica hamile olma ihtimalim hala var mi ?

İyi günler, ben en son adetimi 26 mart tarihinde gördüm 22 nisan tarihinda insidon draje antidepresan kullanmaya başladim ve hala adet olmadim 1 mayista yaptiğim gebelik testinde negatif çıktı adet gecikmemin sebebi insidon olabilir mi acaba ayrica hamile olma ihtimalim hala var mi ? Çok teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?