Doktor tekrar test istedi,sizce hamilelik sansim varmi?

Mrhb doktor.im adetime 2 gun var daha bugun HCG testi yaptirdim sonuc 9.42 cikti ve bazal sicakligim da 37.2.Doktor tekrar test istedi,sizce hamilelik shansim varmi?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir..

a**************** :

Mrhb.2 gün önce yazmıştım size.bu gün benim bazal sıcaklığım 36.7 e düştü.az önce kahve renginde akıntım oldu.acaba adet mi oluyorum?eger öyleyse neden kan tahlili 9.42 çıktı? Ve ya bu üstüne görme ola bilirmi? Adetim 6-8 Mayıs arası olmalı. Lütfen yardım edin çaresiz kaldım .

Cevap:

Kan değerinize göre hamilelik var denilemez, birkaç gün sonra testi tekrarlayın..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.