Adet göremedim hala, hamilelikten şüpheleniyorum.

9 gün hala adet olmadım vajina içine boşalma olmadı üst kısma oldu .2 tane test uyguladım negatif cıktı bu normal bir gecikme olabilir mi yoksa hamilelik olup testte cıkmamış olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : 9 günlük gecikmede test doğru sonuç verir, negatif çıktı ise gecikme için bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

s*********** :

mrb benim günüm gecmeden bi gün önce kan testi yaptım o.592 negatif dedi doktor ama hiç ilgilenmedi sadece bunu dedi bu kadar cok erken yaptım heralde testi testin yanılma payı var mı ben hamile gibi hissediyorum bugun gunum ama adet olma belirtilerim yok ne yapmam lazım tskrler şimdiden

Cevap:

Siz hamile gibi hissediyor olabilirsiniz ama sonuç öyle demiyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.