Adet gören biri aynı zamanda hamile olabilir mi? Adet görürken hamile kalma olasılığı var mı?

Merhaba.. kolay gelsin hocam.. Adet görürken hamile kalma olasılığı var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hayır böyle bir olasılık yok.Maalesef bu konuda internette bir bilgi kirliliği var.Bazı tıbbi dayanaktan yoksun ciddi olmayan sağlık siteleri ve forumlarda bu tür yanlış bilgiler var ne yazık ki.Adet gören birinin hamile olması mümkün değildir.Bu konuya dair Tahlil.com'da yazdığımız bir çok yazı var, arama motorumuzu kullanarak araştırabilirsiniz.