Adet görerek hamile kalmak mümkün mü ? Bir çok yerde mümkün olduğu görünüyor fakat siz kesin olarak hayır diyosunuz ?

Tahlil.com Cevabı : Maalesef her site Tahlil.com değil, Tahlil.com tamamen doktorların kontrolünde olup mutlak suretle doğru bilgiler açıklayan ciddi bir sağlık sitesidir.Bir çok yeri, Tahlil.com ile karıştırmayın.Saçma sapan bilgilerle de kafanızı bulandırmayın.Hamile olan biri adet göremez.